Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire tetszene, ha mától...

Mennyire tetszene, ha mától ismét olyan telefont kellene használnod, ami tényleg csak telefonálni jó?

Figyelt kérdés

Szóval okos telefonod nem lenne. De senkinek sem! Régi idők lennének mint mikor csak a régi kisképernyős telefonok voltak!

Nem akarnád vissza cserélni mi? :)



2013. dec. 12. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor jó volt, mert nem tudtuk milyen lehet egy okostelefon.
2013. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megőrülnék!:D De ha lenne egy tablet mellette akkor semmi gond:D
2013. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem olyanom van, és imádom, hogy hetente csak egyszer kell tölteni :D Amúgy van mellette egy tabletem... így azért könnyebb elviselni :)
2013. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát engem valahogy nem zavarna. De ez csak a telefon, ha semmmi se lenne, eléggé zavaró lenne :DD
2013. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most is ez van, és tetszik.

(nem kell károgni, már akkor kipróbáltam egy QWERTY-s szétcsúsztatható okostelefont pár hétre, amikor egy havi fizetésbe került, és még nem volt tele az összes szolgáltató okostelefonokkal: megismertem, imponált a tudása, de mérlegeltem, hogy van-e erre szükségem. A döntés: nincs, el is adtam)

2013. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!