Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5220 mobilom van....

Samsung S5220 mobilom van. Rátettem egy Word-ot és nem támogatott formátumnak címezi és nem tudom megnézni. MIÉRT?

Figyelt kérdés

A leírásnál az volt h még PDF-et is tud olvasni és WORD-ot is, most meg semmit se nyit meg mert azt írja ki nem támogatott formátum. Minden beállítási lehetőséget megnéztem, de semmit nem lehet beállítani.

Miért?

Mit csináljak vele :@ :(((( ?



2013. dec. 12. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Fogalmazzunk már pontosan!

A Word az MsOffice része, word dokumentumot, .doc-ot vagy .docx-t raktál rá.

Az S5220 nem okostelefon, maximum java alkalmazásokat telepíthetsz.

A google-n keress rá : word jar mobile (linkelni nem engedi)

2013. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó nyugodj már le...:/

Nem kell lehordani, a fogalmazásért.

Nyilván azért nem fogalmazok pontosan ,mert NEM ÉRTEK HOZZÁ (sem mobilokhoz, sem infós dolgokhoz :S).

Megnéztem a telefon leírását és ott találtam azt hogy

"Office alkalmazások DV = Document viewer (Word, Excel, PowerPoint, PDF)" -> ebből gondoltam, hogy akkor csak ráteszem és tudni fogja megnyitni.

Plusz aki ért hozzá (lásd te is) az így is érti.



Ettől eltekintve köszönöm szépen a választ, rögtön utána is nézek!!!!!

2013. dec. 12. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

jól van, na... :)

Nem letámadtalak, csak pontosítottam, nem szeretem a slendrián fogalmazást.


"Office alkalmazások DV = Document viewer (Word, Excel, PowerPoint, PDF)" <- ezt hol olvastad?

Ezt sehol nem látom:

[link]

[link]


Alternatíva, ha nem .doc formátumban, hanem .txt (text) formátumra átalakítva teszed a telefonra, azt szinte biztos megjeleníti (ha hibásan, akkor a kódolást változtasd meg).

2013. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!