Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki mondana nekem valamifél...

Valaki mondana nekem valamiféle véleményt a NAVON Mizu 400 kártyafüggetlen okostelefonról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék,hogy valakinek van-e személyes tapasztalata ezzel a navon mizu 400 okostelefonnal kapcsolatban.A leírások alapján egész jónak tűnik,de nem éppen ritka,hogy egy telefonról a gyártó jókat ír és egy kalap szart se ér.Ide kérnék olyan véleményeket irni olyanoktól,akik esetleg megvették ezt a telefont és tudnának róla véleményt mondani.Válaszokat előre is köszönöm.

2013. dec. 12. 22:01
 1/3 anonim válasza:

Én tegnap akartam venni ilyen telefont a Tescóban, de nem volt egy darab sem. Szokásos Tesco fogás náluk 5000-el olcsóbban nem lehet kapni mint máshol.

Ami nekem nem tetszik, hogy kicsi az akksi. Egy átlagos kínai két SIM kártyás telónak 2500-2800 mAh-s az akkuja és 2-3 napot megy el egy töltéssel. Ez még 1 napot sem bírhat ki az 1400 mAh-val

2013. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Whitetrash válasza:

Arénában vettem elsők között, most is lehet kapni.

Gyors, jó kis készülék ezért az árért, 4.2 androiddal és működő frissítéssel.Rendesen pörög a 2 mag.

Két sim-et jól kezeli abban hiba nincs.

Kamera valóban gyatra, de antutu szerint is 5 Mpx. A vaku led gyenge, éjszakai fotózás lehetetlen.

Gps-t még tesztelem- egyelőre csak wifin működött nekem!

Jó a fogása, nincs az a műanyag "doboz" érzet mint a hasonló kategóriáknál.

A dobozában töltő,adatkábel és egy plusz fólia a kijelzőre ami már egyébként is fóliázva van.

Nekem tetszik, ennél kevesebbet vártam ennyi pénzért!

2013. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Whitetrash válasza:
Ja és az akksi az valóban egy-két napot bír ha 3G sokat be van kapcsolva!
2013. dec. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!