Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehetek, ha úgy gondolom,...

Mit tehetek, ha úgy gondolom, lehallgatták a telefonom?

Figyelt kérdés
Magyarországon is találtak lehallgató állomást, bebizonyítva azt, hogy az amcsik mindenbe belepofátlankodnak. Régebben sokszor volt olyan a telefonhívásom, hogy vízbugyogás szerű hangzás, gyakori visszhang.. stb. Nos én nem vagyok katona, csak egy egyszerű diák voltam és tudni szeretném, hogy kutakodtak e magánéletemben, mert ehhez NINCS joguk. Be lehet őket perelni? miként lehet bizonyosságot szerezni, hogy lehallgattak? (nem emlékszem, hogy aláírtam valaha olyan apró betűs papírt, hogy lehallgathatnak)
2013. dec. 12. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, öcsém, rossz hírem van. Nem verik nagydobra az ilyesmit: a telefontársaságoknak KÖTELESSÉGÜK 2 évre visszamenőleg MINDEN telefon- és sms forgalmat eltárolni és vonatkozó parancs esetén illetékes szervnek kiszolgáltatni (interpolnak vagy TEKnek pl. ). Ilyen világ van, szar ügy, nem nagyon tudsz vele mit tenni.
2013. dec. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és mégis mért érdekelné őket az, hogy anyukáddal mit beszéltél meg telefonon például? ahogy az első mondja, ez úgy működik, hogy a szolgáltató eltárolja, és HA szükség van rá, akkor hatóságnak átadja, szóval senki nem hallgatja a magánbeszélgetéseidet unalomból, és röhög rajta. pont annyira sért személyiségi jogokat, mint a kihelyezett térfigyelő és biztonsági kamerák.
2013. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a lehallgatás nem így működik.

Jaa, és mindenhez van joguk! Majdnem!

2013. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tétfigyelő kamera okés, mert azt tudod, hogy ott van, láthatod, felhívják rá a figyelmed. most ha végiggondolom, rosszabb, mintha egy próbafülke lenne telekamerázva. A telefonbeszélgetés is lehet nagyon intim, ami 2 félre tartozik. ha nem lenne fontos a magánbeszélgetés, akkor mindenki csak közösségi oldalakon posztolna. fel vagyok háborodva!
2013. dec. 13. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz telefon + üldözési mánia :)
2013. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!