Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopott készüléknél mik a...

Ellopott készüléknél mik a letiltás következményei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ki is fejteném bővebben: Ellopták a telefonom és részletre vásároltam egy T-Mobile üzletben (~50k HUF) és a mái napig fizetem érte a havi 1990 Ft-os törlesztő részletet (+díjcsomag hűség 2 hónapra). Az eltulajdonítást követően a sim kártyát bedobták a postaládába ebből arra következtetek, hogy valaki olyan lophatta el talán aki ismer.. Na de ami a lényeg: Ha letiltatom a telefont akkor annak mik a következményei? A SIM kártyát tudom még attól használni ha veszek egy másik telót valahol vagyis azt nem tiltják le külön ilyenkor? Valamint mi a helyzet ebben az esetben a törlesztőrészlettel? A díjcsomagra vonatkozó 2 éves hűséget természetesen fizetem tovább de a telefont így nem nagyon akarnám ha már egyszer lenyúlták. Ha olvassa ezt olyan akinek már lopták el a telóját törlesztés alatt majd letiltatta, hogyan mentek tovább a dolgok már ami a telefon részletfizetési törlesztését illeti?


Köszönöm előre is a válaszotokat!



2013. dec. 13. 02:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam, nem 2 hónap hanem 2 év természetesen a hűség. :)
2013. dec. 13. 02:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Bemész és szólsz hogy ellopták. A telefont legalább letiltják viszont továbbra is kell fizetned,mert nekik ahhoz semmi közük. Így a lenyúlóval legalább kiszúrhatsz.
2013. dec. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kártyádat letiltják egyből. De ahhoz, hogy a készüléket is letiltsák,vinned kell a szolgáltatóhoz a apapírt a rendőrségi feljelentésről.

A részletet nem kell tovább fizetni, mert ha nem fizeted akkor is letiltják a készüléket, szóval tök mindegy.

2013. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem jártam így, de én úgy okoskodnék, hogy ha letiltatom, akkor azzal rákényszerítem a pistikét, hogy írassa át az imei-t (ha lehet egyáltalán) vagy csak mp3 lejátszónak fogja használni. Mindkét esetben a későbbi megtalálás esélye jócskán csökken.
2013. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!