Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Samsung galaxy Y...

Csoka75 kérdése:

Vettem egy Samsung galaxy Y kártyafüggetlen telefont. Abban kérnék segitséget, hogy mit csináljak, hogy a hálozatot regisztrálni tudjam? Csináltam egy gyári visszaálitást azota nem talál a készülek hálozatot.

Figyelt kérdés
Ha telefonálni szeretnék azt irja ki, hngy nincsen regisztrálva a hálozatra. Mit tudok tenni hogy ujara tudjam használni a mobilinternetet /telenoros kártyán a klikket?/ a wifi mükődik.bárki tudna tanácsot adni szivesen fogadom. A beálitásoknál rámegyek a mobilinternet halozat kereses manualisan vagy automatikusan nem csinal semmit vagyis nem talal halozatot.
2013. dec. 13. 05:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert a visszaállítással elvesztette a mentett szolgáltatói beállításokat is. a beállításokban keresd meg ezeket, majd azt töldsd ki. Ha nem tudod, akkor a szolgáltató segít, megadja hogy hvá mi kell. Sms központ, hívás blabla ill a net címek.
2013. dec. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!