Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont tudnátok...

Milyen okostelefont tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Okostelefont szeretnék venni, mert tavasszal megyek ki Angliába dolgozni. Fontos lenne, ha lenne: wifi, vaku, nagy memória, előlapi kamera. Szeretném, ha a telefonon, mindent tudnék csinálni, netezni, skype-olni,stb., navigáció is jó lenne. Lány vagyok, szóval túl nagy telefont nem szeretnék. Az ár határ 100ezer Ft. Viszont nem igazán értek hozzájuk, szóval alkalmazásokat kell letölteni mindegyiknél vagy van, amin alapból rajta van? Nem igazán szeretnék töltögetni, de ha nem elkerülhető, akkor muszáj lesz.

Köszönöm mindenkinek, aki segít!



2013. dec. 13. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

100ezerért szerintem felesleges, bár ha olyan igényeid vannak amit meg kell fizetni...


Mondj 1-2 kritériumot ami fontos lenne

2013. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

árhatár 100 ezer :

nexus 4, xperia sp, optimus g

2013. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Xperia SP,Galaxy S4 mini,Nexus 4.
2013. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
s4 mini? xD ne szúrjátok már ki az ember szemét avval a retekkel :D
2013. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az sp-t én is néztem, de élőben nagy. Nagyot nem szeretnék. :/

Leírtam, hogy mi lenne fontos nekem...: Fontos lenne, ha lenne: wifi, vaku, nagy memória, előlapi kamera. Szeretném, ha a telefonon, mindent tudnék csinálni, netezni, skype-olni,stb., navigáció is jó lenne. Lány vagyok, szóval túl nagy telefont nem szeretnék.

Nem úgy értettem, hogy 100ezer Ft-ért vennék telefont, hanem az a határ, hogy max annyiért, szóval olcsóbbat is mondhattok természetesen. Köszi az eddigi válaszokat!

2013. dec. 13. 13:25
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy első ránézésre nagy, de Xperia SP-t ajánlom.
2013. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#4 Ne zavarjon hogy az S4 mini ugyanolyan (tudásilag)mint a söpö csak kisebb ezáltal jobban használható:) Látszik hogy te is csak beálltál bégetni a nyájba...
2013. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
lumia 820?
2013. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

" #4 Ne zavarjon hogy az S4 mini ugyanolyan (tudásilag)mint a söpö csak kisebb ezáltal jobban használható:) Látszik hogy te is csak beálltál bégetni a nyájba... "

na az a 0,3" nagy különbség aztán, ja és nem ugyanaz, mert erősebb procija van az SP-nek, és a gpu is erősebb ( sp - adreno 320 , s4 mini- adreno 305) annyi, hogy 1,5giga ram, nem 1giga.

meg a felbontása is jobb, élesebb képet ad az SP(SP : 1280X720 , S4: 960X540 ) ja és az SP-t hozzá lehet kötni HD TV-hez, mert van csatlakozás(lehet filmet nézni,képeket stb) míg az S4 mini-nek nincs ilyen opció. ennyi :P

2013. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 aspikami ***** válasza:
Lumia 925.
2013. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!