Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyra Sony Xperia L...

Karácsonyra Sony Xperia L telefont szeretnék, kinek mik a tapasztalatai? Érdemes azt kérnem? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ár/érték arányú telefon.
2013. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Már csak azt szeretném kérdezni, hogy miért tartod kimondottan jónak?
2013. dec. 13. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:

+1, jó telefon, jó áron.


Hardveresen elég erős, kamerája rendben van, szoftveresen is jó, gyors, kijelző sem ronda (annak ellenére, hogy csak sima TFT), rendben van minden téren.


Külön jó pont, hogy bővíthető és az aksi is cserélhető.


Nagyon rosszat nem is tudok írni, mondjuk az, hogy nincs benne LTE rossz, bár ennyi pénzért nem nagyon kapsz olyan telefont, amibe lenne.

Előlapi kamera is csak VGA felbontású, de szintén, ennyi pénzért a legtöbb telefonba nem nagyon kapsz jobbat.


Nem nagyon van jobb telefon nála áráért, esetleg Moto G, de az itthon (hivatalosan) nem kapható.

2013. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi.:) 10es skálán mennyit érdemel?
2013. dec. 14. 00:06
 5/6 anonim válasza:
Nekem L-em van és teljesen meg vagyok vele elégedve. 10/9,9 Viszont az első kamerája tényleg nem csinál túl jó minőségű képet, de szerintem nem ez a legfontosabb benne.
2013. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4


Ha az árát is nézzük (és miért ne néznénk, hülyeség lenne egy 150 ezres telefonhoz hasonlítgatni) akkor 10/9. 10/10-et nem adnék rá, mert tökéletesnek nem tökéletes, van pár apró hibája, de az még a 150 ezres telefonnak is van.

2013. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!