Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok a Nokia Lumia...

Mit tudok a Nokia Lumia 520-ról? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Hallottam olyanokat hogy nem valami jó zenehallgatásra,rossz rajta a facebook meg még pár ilyen dolgot és h ezek igazak-e van e valami tapasztalat?
2013. dec. 14. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Tudom ajánlani, a kamerája és a kijelzője is egész jó annyiért, a Facebook pedig az egész WP8 rendszeren hulladék.
2013. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem igaz
2013. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
(Viszont a Facebook az Androidon is gázos néha, az igazsághoz hozzátartozik.) Első voltam.
2013. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

értem köszönöm de a zenét se lehet hallgatni mert úgy hallottam h iszonyat szar az is?

Akkor igy kérdezem h a facebook jobb vagy rosszab mint az androidon?

és a youtube?

2013. dec. 14. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó zenehallgatásra? EQ nincs, az a felsőbb kategóriás Lumiák "kiváltsága" (620-tól felfelé), de teljesen jól szól. Facebook BETA alkalmazás pedig teljesen jól teszi a dolgát, és rendszeresen frissül, akárcsak a többi alkalmazás, és a fő WP8-as rendszer is.
2013. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

nekem korábban androidom volt. azon sem volt semmivel jobb a facebook, sőt.

nálam jól szól a zene is. max egy fülescserét megér. aki meg annyira kényes, az vegyen mp3 lejátszót, ne telefont.

2013. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. dec. 16. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs se a zenével. Se a faceval. A facenál az a ényeg, hogy facebook betát tölts le. Nekem csak az vált be. Nekem jelzi az értesítéseket is. Az üzeneteknél pedig csipog is.
2013. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben koszonom
2013. dec. 18. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!