Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire veszélyes Az emberi...

Mennyire veszélyes Az emberi Szervezetre A Lithium Akkumulátor Folyadékkristálya? [ GYÁRI NOKIA BL-5C AKKU]

Figyelt kérdés

Egy nokia 2700 Classic Telefonról van szó... Tegnap este Éppen jégkrémet ettem amikor azt veszem észre hogy hívnak és a telefonom magától Kikapcsolodik Szedem szét Fel van púposodva az akkumlátor. visszatettem és nem foglalkoztam vele egy ideig, Közbe ugye Fagyit ettem.. mire észreveszem hogy a kezemen Valami Ezüstössen csillogós valami van...

na ekkor jutott eszembe hogy ez lehet az akksiból jött...

Szagtalan valami, Maró Hatást nem tapasztaltam...

Viszont annyit tapasztaltam magamon hogy kesernyés ízt éreztem és Égett a szemem egy kicsit majd elmúlott...

Remélem nem lesz tőle komolyabb bajom...



2013. dec. 14. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy egy kicsit kínos, Rácsöppent a fagyi a kezemre és lenyaltam a kezemről a fagyit XD) így valószínű Hogy vele együtt a Folyadékkristályt is... Ezért nagyon aggódom hogy nem e lesz valami bajom...
2013. dec. 14. 20:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2013. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Miért nagy betű a Szervezet, Lithium, Akkumulátor, Folyadékkristály? Nem tulajdonnevek.


A felpúposodott akku pedig rossz, nem szokás visszaszerelni a telefonba.

Aki meg ismeretlen forrású ismeretlen vegyületeket nyalogatással tesztel, azt inkább nem minősítem, mert kimoderálják...

2013. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mivel gyorsan írtam.

és nem kell ezért lenézni bárkivel előfordulhat

2013. dec. 14. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!