Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan gonddal szenvedek hogy...

Olyan gonddal szenvedek hogy Van egy Alcatel One Touch 995 telefonom és bekapcsol de a lógóig csak. Meglehet csinálni vagy recoveryt felrakni?

Figyelt kérdés
De csak annyit csináltam hogy leformáztam a belső meg a külső (SD kártya) tárhelyet. Hard reset nem lehetséges nincs rootolva vagyis recovery sincs rajta.
2013. dec. 15. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

De elvileg nem kell rootolni.


[link]


HA minden igaz le lehet hard resetelni alapból. Nem?

2013. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hangerő fel, majd bekapcsológomb egyidejű nyomása néhány másodpercig. A recovery menüben pedig wipe data factory reset. A rootolásnak nincs ehhez köze.
2013. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem nem működik a hard reset állítólag 2 t kell hogy rezegjen de csak egyet rezeg miután bejött a lógó.

Recoveryt sem tudom behozni a gyári rendszer van rajta.

De szerintem lefagy mert kikapcsolni nem lehet.

2013. dec. 15. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!