Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei asced y300. vélemény?

Soyfon kérdése:

Huawei asced y300. vélemény?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Megéri, főleg ennyiért , nagyon jó az ips paneles kijelzője is
2013. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is megéri.. csak az furcsa rajta hogy nincs külön menü rajta, hanem az asztalra teszi ki az ikonokat stb... ehhez hozzá lehet szokni?
2013. dec. 15. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen telefonom van. Megéri, mert teljesen rendben van a telefon. A menüt pedig meg lehet szokni (:
2013. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Abszolút! Nem fagy, szépek a színei, a kamerája is igen jó (5 megapixeles), mident tud, amit kell egy mai telónak. Ha van kártyás neted , akkor a telefon wifi-ruterként is tud működni. Csak ajánlani tudom! De ne akarj spórolni, és venni egyascend y210-et. Az sokkal rosszabb...(1ébként ezr a választ is a 300-asomról!)
2013. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a gyári launcher akkor semmi gond, van egy csomó amit le lehet tölteni
2013. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!