Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt meg lehet egyáltalán...

Ezt meg lehet egyáltalán oldani? (Rootolt Samsung Galaxy Ace S5830i)

Figyelt kérdés
Szeretném felvenni a képernyőmet videóra, mikrofoni HANGGAL. Ezeket próbáltam már: ScreenCast (nem kompatibilis) ASC Screen (ez jó volt, de a licenszét ha valaki tudja kalózkodni, az linkelje legyen szíves) Z-ScreenRecorder (telepítés után rákattintva két gombot adott be, amik 3 mp után elis tüntek, akárhányszor próbáltam) Screen Recorder to Video (nem érzékelte a root-ot) NSC Recorder (nem vett fel hangot) Szóval kérlek titeket linkeljetek nekem ehhez a modellhez képernyő felvevőt ha tudtok!

2013. dec. 15. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon lassú processzor van benne, csoda ha a rendszer fut rakta akadás nélkül, ne akarj rajta kijelzőt felvenni
2013. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!