Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megszerezni??

Mahhoo3-3 kérdése:

Hogyan tudom megszerezni??

Figyelt kérdés

Hogyan tudom installálni a Nokia music-ot a Nokia lumia 920-Amra? Lattam hogy Nokia Music Nokia mix rádió lett, es Elkezdtem keresni a telomon, de nincs rajta, Window store-ban nem találom...

youtuben lattam h 920 is lehet, es enegem erdekelne h hogyan tudom megszerezni.

koszi a válaszokat előre is!!!



#telefon #Nokia #Nokia Lumia 920 #lúmia #Nokia Music #Nokia mix rádió #mix rádió #profi kamera
2013. dec. 15. 15:29
 1/1 meszike91 ***** válasza:

Húha ez elég bonyolult.

Amerikai mincrosoft és nokia fiok kell, a Beállításokban ki kell kapcsolni a tartózkodási helyet és a mobilnetet.

Aztán a nyelv+területben mindent amerikaira kelk állítani, utánna az időzónát is amerikaira tenni, majd egy proxy-t beállítani negkeresni az áruházból, proxy ki, és letöltheted.

Ezután már az ms és nokiafiokon kívűl mindent visszallíthatsz.

Ha NYGYON FONTOS ÍRJ RÁM PRIVIBEN ÉS SEGÍTEK

2013. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!