Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Domino kártyával vagy a...

A Domino kártyával vagy a telefonnal van a baj? Esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés

Tegnap még semmi gond nem volt, tudtam engem hívni, én is tudtam "visszahívást kérő sms"-t küldeni. Ma viszont már hívni sem tudtak (mintha ki lennék kapcsolva) és visszahívást sem tudtam kérni. A Domino kártya kb 1 éve volt utoljára feltöltve, de ha ez lenne a gond, küldtek volna valami felhívást, hogy le fogják tiltani vagy valami, nem?? Semmi ilyesmit nem küldtek...

Viszont már észrevettem kb 2 hónapja, hogy valami nem stimmel a telefonnal (kikapcsol, lefagy, ha pl zenét hallgattam és valaki akkor hívott nem csörgött csak rezgett pedig nem volt lenémítva és amikor felvettem nem hallottam amit a hívó mond sőt ha utána megpróbáltam újra zenét hallgatni nem szólt a zene, stb) most meg már a hívásnaplókat sem mutatja.

Sony xperia u telefonom van és t-mobilos vagyok.


2013. dec. 15. 17:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a telefont ez év áprilisában vásároltam, a Domino kártya 2009-ben lett vásárolva.
2013. dec. 15. 17:39
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:

A telefont időnként fel KELL tölteni ahhoz hogy életben legyen tartva, úgymond.

Ezek vannak amik ehhez kapcsolódnak:

"Feltöltőkártya lejárati idő"

"Rendelkezésre állási idő"

"Hívószám lekötési idő"


8. oldal aljától 9. oldal tetejéig:


Domino üzletszabályzat

[link]


Nagy általánosságban ha sokáig nincs használatban egyszerűen megszűnik, törlik. Mindennek meg van az ideje is, ezeknek nézz utána neked mi érvényes. Ha megszűnt a számod és a régit szeretnéd, menj be ügyfélszolgálatba és kérdezd meg kérheted e ugyanazt a számot? Van ma már szabad hívószám választás, persze + költségért. Szerintem ha szabad a régi/eddigi számod és nem adták ki automatikusan új előfizetőnek gondolom nincs akadálya hogy megkapd, csak a +költséget kell kifizetned.


Itt a gyakorin is volt már ilyen talán érthetőbb:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2014. jan. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
A telefon problémaira meg szintén van megoldás, de ezek ilyenek. Első hogy így sorrendben, hosszan nyomva kikapcs, ha kikapcsolt kivenni az aksit és a sim-et ! is. Aztán vissza mindent. Ez persze csak trükközés de segíteni szokott. Másik a szerviz és beadni ha garis a telcsid. Illetve cseréltetni a sim-et ami elvileg ingyenes, ezt kérdezd a szolgáltatónál és a szervizben meg tarts ki hogy márpedig ingyenes. Pár év alatt azzal is lehet baj manapság minden ilyen. :D Sok sikert! :) Majd írjad ha van kedved mi volt vele.
2014. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Ja a telcsi sajátos hibáira rákereshetsz a neve szerint is. Ha vállalkozó kedvű vagy és már nincs garid akkor ügyesen ! szétszedheted. Nehogy letörjön a rögzítő pöcök! Természetesen kikapcsolva. Aztán alapból tisztítás ecsettel, köpködés mentes erős fújkálás, gomboknál alkoholos zsír és kosztalanítás és ilyenek. Érintkezőket mindenhol tisztítani. + az adott márka/típus hibái szerint megnézni mit tehetsz. :)
2014. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!