Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SonyEricsson xperia mini...

YoreSzab kérdése:

SonyEricsson xperia mini HD-hoz, jó a turbo SIM (kártyafüggetlenítő sim kártya)? Bárhol kerestem, nem találtam ezt az infót. Vagy olcsó függetlenítési megoldást? Köszönöm.!

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 12w12 elotti telefon (es szerintem ezt csak elotte gyartottak),akkor gsm szervizek 2-3eFt ert megcsinaljak ,otthoni,ingyenes megoldas nincs ra . Kis segitseget adhatok,ha megmondod merre laksz..
2013. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szentendre. Itthon nem is merném, nehogy papírnehezék legyen belőle... :D Köszönöm a választ, bár jó lenne tudni 100%ra, hogy a turbo Sim segít-e...
2013. dec. 16. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor jo messze vagy,csak azt tudom javasolni,hogy vidd le valamelyik kisebb gsm szervizbe ,pontos árat nem tudok,hogy arrafelé mennyiért dolgoznak ,de gondolom max 3eFt megállitja ,ez még nem bonyolult telefon. Kb ennyi egy klónozó sim kártya is,ami sok esetben problémás és bizonytalan.
2013. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!