Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az, hogy EU Ware?

Mit jelent az, hogy EU Ware?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni egy német oldalról, 2 telefon között gondolkodok de mind2-nél 2 ár van megadva az olcsóbbiknál zárójelben oda van írva, hogy EU Ware. Érdeklődnék, hogy ezért miért kerül 15-20ezer Ft-tal kevesebbe a telefon?
2013. dec. 15. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Google-n rákeresve csak német találatokat találtam.


EU Ware ist Ware die für den europäischen Raum produziert wurde. Oftmals ist dort keine deutsche Anleitung bei und Softwareupdates gibt es zu anderen Zeiten als bei deutscher Ware. Dies kann entweder früher oder später erfolgen - darauf hat nur der Hersteller Einfluss.


Google Translate segítségével lefordítva EU piacra szánt készülékek, ezt még sikerült megérteni, a többinél viszont elég érthetetlen a fordítás. Azt írják gyakran nincs német nyelv és német használati útmutató hozzá, ez sem baj még, meg valamit a szoftverfrissítésről is ír.

2013. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, eddig énis csak német oldalakat találtam. Szoftverfrissítés kicsit később érkezik meg rá, meg ezek a nyelvi beállítások de szerintem semmi komoly. Maga a telefon az 100%-ban ugyanaz hardverileg. Meg ugyanúgy 2 év gyári garit adnak rá. Na mindegy szerintem megpróbálkozok vele, erről az oldalról már rendeltem korábban teljesen megbízhatóak és korrektek :) ( [link]
2013. dec. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!