Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarországon lehet vásárolni...

Magyarországon lehet vásárolni feltöltős SIM kártyát bármilyen személyi dokumentum nélkül?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol?
2013. dec. 15. 19:16
 1/9 anonim válasza:
Ha jól tudom, akkor a teszkóban lehet
2013. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vasarolni lehet..de aktivalni csak magyarorszagi lakcim mellett lehet ,mivel az aktivalasi levelet ide kuldik ki ,amiben egy kod van,amit ha visszakuldesz sms-ben,akkor hasznalhatod a simet . Semmifele szemely adatot nem ellenoriznek,csak a lakcim fontos,hogy jo legyen.


Egyebkent minden multinal van instant sim csomag wz osszes szolgaltatohoz

2013. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 15. 19:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs magyarországi lakcimem akkor?Beirok pl egy létező cimet,egy boltnak a cimét vagy valamit?
2013. dec. 15. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem számít mit írsz be, és hova. Ami pénzt befizetsz, azt lebeszélheted. Adósságot nem tudsz csinálni
2013. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah nem szamit,ha eleg,hogy csak 15 napig hasznalod .. Ha nem aktivalod,akkor 15 nap utan letiltjak a kartyat,attol fuggetlenul,hogy mennyi penz van rajta
2013. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vakerához hasonló oldalon találtam bontatlan telenoros feltöltős kártyát(kat)500ft/db. és 400ft -ot lehet lebeszélni!Nem gondolom,hogy átvágás,ti mit gondoltok?

Ha elhasználtam a pénzt a kártyáról hol lehet feltölteni?

Köszönöm!

2013. dec. 15. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek is regisztralatlan,nyers kartyak,amiket a multiknal tudsz venni. Egy telefonos regisztracio utan tudod hasznalni,de ahogy mar irtam,postai uton kuldenek egy levelet,amiben az aktivalasi kodot kerik vissza (lakcim ellenorzes) ,kulonben az elso hasznalattol szamitott 15 nap utan letiltjak a kartyat. Torveny irja elo a szolgaltatoknak,hogy tudniuk kell az elofizetoikrol
2013. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen!
2013. dec. 15. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!