Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok zenét tenni...

Hogyan tudok zenét tenni Nokia Lumia 520-ra számítógépről?

Figyelt kérdés
A telefont nem látja a gép. A zune-t is telepítettem, mindent ami kell hozzá. Sehogy sem tudok zenét tenni a telefonra.
2013. dec. 15. 20:20
 1/3 shara4 válasza:
szerintem letoltod a gepre csatlakoztatos a telot es onnan atmasold az egyik mappajba
2013. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rádugod, Sajátgépben megnyitod a "Windows Phone" könyvtárat, és a Music mappába bemásolod.
2013. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rajtam először az fogott ki hogy a telefon le volt zárolva , kikódoltam és felismerte . A másik probléma hogy rossz USB-be dugtam be , a másik módszer amivel még raktam a telefonra zenét az a bluetooth , harmadikként pedig micro SD-t ráraktam a számítógépre , ha semmi nem működik akkor szerintem kérdezd meg a szerelőt hogy mit ajánl , ja és ha számítógép nem tud felismerni SD- kártyát akkor lehet venni felismerőt is , nagyjából 5000 Forintból kijön az SD vel együtt . Remélem segítettem .
2013. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!