Iphone 4s vagy 5c?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy már mindenkinek a töke kivan az ilyesféle kérdésektől, de 4s vagy 5c kérdést nem találtam. Ugye az 5 nincs már a szolgáltatóknál piacon, az 5s-t meg egyetemistaként nem engedhetem meg magamnak. Lényeg a lényeg: szerintetek érdemes 5c-be fektetni? A színes plasztik zavar, de majd rakok rá tokot :D Előre is köszönöm a véleményeket!

2013. dec. 16. 06:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Inkább vegyél egy értelmes androidos telefont (xperia sp,nexus 4 , optimus g stb)
2013. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A nexus 4-el sokáig szemeztem, és eddig mindig android felhasználó voltam, jelenleg egy samsungom van. Párom most vett egy használt natúr iphone 4-et, és leginkább az ios miatt szeretnék apple termékre váltani, tudom, hogy ár/érték viszonyokban kaphatnék jobbat, de most szeretném kipróbálni az apple oprendszerét. Mindenesetre a plusz ment, ha véletlenül meggondolnám magam, nexus 4 lesz :)
2013. dec. 16. 09:01
 3/11 anonim ***** válasza:

ebben az esetben a kettő közül természetesen 5c, de az 5-öst is lehet még kapni függetlenül

[link]

2013. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fontos lenne a szolgáltatónál való vásárlás :D Köszi szépen a választ! Attól féltem csak, hogy az 5c-be nem éri meg beruházni.
2013. dec. 16. 09:24
 5/11 anonim ***** válasza:
5C nekem nagyon olyan játék telefonnak tűnik ezzel a műanyag borítással,semmi elegancia nincs benne :) persze ez szubjektív
2013. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az i5c ugyanaz, mint az i5, csak nem fémház, hanem műanyag.
2013. dec. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, magában a műanyag hátlap nekem sem tetszetős, bár ahogy néztem a törésteszteket jobban viselik, mint az alumínium borítás - ennek ellenére egy 5s-nek, vagy 5-nek jobban örülnék, de csak szolgáltatós mobil jöhet szóba, ők meg már csak 4s, 5c, 5s-t forgalmaznak. :/ Remélem jó üzlet lesz, igazából a 4s és 5c között vacilálok.
2013. dec. 16. 10:15
 8/11 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok, ebben az esetben a kettő készülék közül mindenképp az 5c-t válaszd mindenképp !
2013. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Doctor14 ***** válasza:
4S 32 ről váltottam 5S 32- esre ,hát mit mondjak érezhető a két vas közötti külömbség eléggé ... + a 4S márt a gyengébb hardver miatt ,az új IOS-ek alatt ,csak lassulni fog! Bár szerintem az IOS 8 lesz amit utoljára megfog kapni. Bár a droidnál még update sincs ,max 1 és ott vége. Szerintem 5S- vegyél , ha nem akarsz 2 éven belül váltani.
2013. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Doctor-nak lett igaza :) Végül ma megvettem életem első Apple termékét, az 5S-t, bízom benne, hogy időt álló lesz :) Köszönöm mindenkinek a tippeket!
2013. dec. 17. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!