Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz hogy a gel (zsele)...

Igaz hogy a gel (zsele) telefontok tonkre vagja az aksit?

Figyelt kérdés

Amiota megvettem, egyik osztalytarsamtol folyamatosan ezt hallgatom, hogy rossz hatassal van a telefonra es hogy tonkre fogja tenni a telefont.

Igaz ez, vagy csak az o telefonja volt ennyire "regi" es alapbol meghalt volna..? :O


2013. dec. 16. 08:57
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

El nem tudom képzelni, mit tudna ártani az akkunak.

Szerintem ez zöldség.

2013. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom vegre van ember aki egyet ert velem..
2013. dec. 16. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazán okos az osztálytársad. El ne hidd neki. Én azért jót nevettem! :D
2013. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.:)

Hat szo se rola neha nagyon okosnak hiszi magat, csak aztan nagyot koppan hogy upsz megsincs igaza..:| :D

2013. dec. 16. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
egy telefontok senmmit sem befolyásol az akku kapacitásán, nem rontja el egyik sem.
2013. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Ez szerintem ugyanolyan urban legend, mint az, hogy a hűtőbe rakott cd lemez utána jobban szól.


Volt hasonló, elsőre meglehetősen irreálisnak tűnő dolog, amiről viszont kiderült, hogy igaz.

Egy bizonyos típusú, gyártmányú műkarácsonyfáról kiderült, hogy a ragasztóanyaga vagy festékanyaga nem tudom melyik kipárolgása miatt a lakásban lakóknak lekopott a fogzománca. :)

2013. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Errol a karacsonyfa dologrol nem is tudtam. :O

Meg az a szerencse hogy nekunk igazi fenyonk szokott lenni karacsonykor.:$ :))

2013. dec. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!