Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Édesapám tegnap Ausztriában...

BFruzsina kérdése:

Édesapám tegnap Ausztriában járt, kapott egy sms-t. Véletlen áttérhetett egy osztrák mobilhálózatra, mert azóta nincs térereje, és ha hívni próbálom, akkor osztrák szöveget mondanak. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
térerő mobilhálózat ausztria
2013. dec. 16. 11:54
 1/3 anonim válasza:
Erdekes ,en is sokat utazok,atterek mas mobilhalozatra,de ilyen meg nem volt.Mint laikus,azt mondanam,probaljatok,ki es ujra bekapcsolni a mobiltelefont,vagy hivjatok fel a mobilszolgaltatot.
2013. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy van beállítva, hogy itthon újra kézzel kell átállítania a magyar hálózatra. Valószínűleg a telefon ki is írja, hogy válasszon hálózatot.


Mivel a telefontípusokon ezt különbözőképpen kell végrehajtani, nem tudom leírni, hogy apukádén pontosan hogyan kell, de szerintem kicsit kotorásszatok a menükben, meg fogjátok találni a megfelelő menüpontot. Ugyanúgy kell végrehajtani, mint mikor a külföldi hálózatra akar csatlakozni.


Lehet, hogy attól is átáll a magyar hálóra, ha ki- és bekapcsolájátok, ezt meg lehet próbálni, hátha megússzátok a menüben kotrást.


Az is okozhat ilyesmit, ha el van mozdulva a SIM-kártya (mert pl. leesett a telefon) vagy ha Ausztriában lemerült és azóta sem töltötte fel.

2013. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem igazán a kérdést. A mobilod eredeti hálózata az, amilyen SIM-kártyája van a faterodnak. Ha a faternak Telenoros(ex-Pannon) mobilja van, abból nem lesz T-Mobilos.
2013. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!