Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S telefonomat 1hete...

IPhone 4S telefonomat 1hete frissítettem 6.1.2 ről 7. 0.4re és tegnap reggelig a wifim jó volt! Mostmár szürke és sehogy nemtudom bekapcsolni. Mi a teendő? Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Restore-oztam is, hálózati beáll. Visszaáll. is megvolt...ezek sem segítettek! Segítsetek lehetőleg olcsó megoldás!
2013. dec. 4. 05:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ra megoldas, ledoglott a wifi modul. A youtubeon fogsz talalni 63 modszert,tekerd torolkozobe,melegitsd hosugarzoval ..stb ,de egyik sem megoldas . A wifi modul csere lenne az egyetlen jarhato ut,ha nem hore lagyulo muanyag tokkal gyartottak volna es lehetne cserelno rendesen?
2013. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hő bajos féle bajos, több ismerősömnek a wifije rossz ios7 en ! Ipad en is! És ma pld jó volt 2-3-4fele, most megint nem.
2013. dec. 4. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi koze hozza a rendszernek,a wifi modul ment tonkre .. Csak egyedul az i4s-el van ilyen gond,hiaba probalod massal magyarazni
2013. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mos jó mióta újból tettem a rendszert, azaz lassan 2hete.:)
2013. dec. 12. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!