Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telefonom? (Bővebb...

Elromlott a telefonom? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Xperia X10 mini pro rootolt telefonomon rámentem a recovery-ben a wipe cache partition pontra és mióta ezt megtettem azóta a telefonomon ha bekapcsolom csak narancssárga android figurák jelennek meg aztán elsötétedik. Egyáltalán nincs pénzem szervizre se új telefonra ezért könyörgöm segítsetek valamit! Mit tegyek? Vagy mi a baj?

2013. dec. 16. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
seussal gyárit rakj fel, aztán kezdheted előről.
2013. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
más megoldás nincs? muszáj a gyárit?
2013. dec. 16. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Utánna rakhatsz megint amit akarsz.
2013. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

De próbáld ki, hogy akksit kiveszed, berakod, majd felfele hangerő gombot, meg a bill zár gombot nyomod hosszan.

Ha nem megy, akkor a vissza + billzár gombbal is próbáld meg

2013. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam a Seus-osat... csak az a baj h nem én rootoltam hanem egyik ismerősünk aki most elég távol van így őt az újra rootolásra már nemtom megkérni én meg akárhogy próbálom a SuperOneClick állandóan lefagy úgyhogy elakadtam.. :(((
2013. dec. 16. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

z4 root is jó ide, ha jól emlékszem.

Nem a root a nagy dolog itt, hanem a bootloader nyitás, kernel csere.

2013. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na igen az meg még a java... hogy azt hogy fogom csinálni ráadásul ezek nem is kockázat mentes dolgok azért.
2013. dec. 16. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha leírás szerint csinálod akkor kockázat mentes.
2013. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!