Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi erről a telefonról a...

Mi erről a telefonról a véleményetek?

Figyelt kérdés

sziasztok!

olyan telefont keresek már egy ideje, aminek 4"-tól kezdődik a mérete. sokat néztem át kezdve az xperiától, a samsungon és nokián át, viszont egyik sem felel meg a pénztárcámnak.

találtam egy Allview Alldro P5 nevezetűt, rosszat még nem olvastam róla. ti ismeritek esetleg?



2013. dec. 16. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szóval semmi normálisra nem telik csak szarra? Akkor inkább még gyűjtsél hozzá,hogy megkíméld magad egy csalódástól.
2013. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

mert ez nagyon szar? tudsz róla valamit, vagy csak az ismeretlen márkanévből nyilvánítottál ilyen érdemi véleményt?

én max 40ezret szánnék rá egy telóra, annál többet szerintem egyik sem ér.

2013. dec. 16. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Xperia L esetleg?Az ilyen noname kínai hulladékokat most felejtsd el.
2013. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért kapható nagyon gyártóktól is jó mobil, pl a lumia 520 vagy a Huawei Ascend Y300
2013. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
erről a huaweiről még nem hallottam, a nokiát meg sokan fikázták. ennek az xperiának utána nézek! köszi :)
2013. dec. 16. 18:42
 6/10 aspikami ***** válasza:
Igen, a sok hülye fikázza a Nokiát, mikor a közelben nem volt még Lumiának. -.-" Kevés pénzért a Lumia a legjobb választás, mivel a WP8 ugyanúgy fut a Lumia 520-on mint az 1020-on. Nem úgy mint a droid, amit 80-90k alatt nem is szabad venni mert csak szívi fogsz vele. Nembaj, fikázzátok a Nokiát, de míg Ti szívtok a droiddal, én röhögve nézlek titeket a Lumiámmal :D
2013. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elözö:én meg majd röhögve rakom be a kedvenc képemet háttérképnek meg röhögve töltök le változatos témákat meg lock screeneket miközben röhögve küldök BT-n egy tetszöleges másik készülékre fájlokat.Nem volt a fikázás alaptalan;)
2013. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aspikami ***** válasza:
Te meg megint kevered a szezont a fazonnal :) Ha nem tudod miről beszélsz, inkább meg sem szólalj! Egyedül a téma meg a lock screen igaz abból amit leírtál. Én ezeket meg pont leszarom.
2013. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jól van, én most lemaradtam. de asszem - sok utánanézés után - hogy a huawei y300 lesz a kövi. :)
2013. dec. 18. 19:49
 10/10 anonim válasza:
Nekem allview om van szerintem jo kis telefonokat gyartanak jo aron.Tenyleg kockazatos uj ''noname'' markat kiprobalni viszont amiert nem ismert nem biztos hogy rosszabb mint az agyonreklamozott telefonok.Nekem bejott.
2014. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!