Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen van? Megszűnhetnek a...

Ilyen van? Megszűnhetnek a domino feltöltőkártyás csomagok?

Figyelt kérdés

Nemrég az egyik t-mobile üzletben érdeklődtem a feltöltőkártyás díjcsomagok felől. Azt mondta az egyik ügyintéző, hogy már nem nagyon van feltöltőkártyás ügyfelük, javarészt mindenki előfizetéses, ezért lehet, hogy megszűnik majd a feltöltőkártyás lehetőség. Nem most, lehet, hogy évek múlva, de előfordulhat.

Ilyen van, hogy csak előfizetésesnek lehet majd lenni, megszűnik a választás lehetősége? A másik két szolgáltatót nem kérdeztem még erről.


2013. dec. 16. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Elolvastad amit írtál?

Annyit mondott, ami igaz is, hogy ma már alig van feltöltős ügyfél, nagyrészt mindenki előfizus.

Ezért lehet, hogy majd egyszer megszűnik a feltöltős lehetőség, mivel senki, vagy kevés ember fogja használni.

2013. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén szólva, én nem nagyon hiszem el azt az "alig van már kártyás" dumát. Azt el tudom képzelni, hogy b.a.ssza a szolgáltató csőrét, hogy nincs rendszeres bevétel a kártyásoktól.
2013. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: olyan soha nem lesz, hogy 1 db feltöltős ügyfél se legyen, és akkor a meglévőket előfizetésre vagy más szolgáltatóhoz való áttérésre kényszerítik? 1 feltöltős tuti mindig lesz: én, ezért írom.

Második válaszoló: igazad lehet, ez már hihetőbb. De akkor mi lenne?

2013. dec. 16. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, ahogy te gondolod.

Akármikor beinthet a szolgáltató, hogy vége, de ez a jövő zenéje.

2013. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy megteheti. Ebben nem értünk egyet. Hacsak nem ajánl helyette még kedvezőbbet.
2013. dec. 16. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A szolgáltatónak még mindig kedvezőbb az, ha minél többen fizetnek fix havidíjat, mint random feltöltéseket.
2013. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!