Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kijelzővédő fóliát...

Milyen kijelzővédő fóliát vegyek Samsung Galaxy S3-ra?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert már 2 fajtát is vettem, és mindkettővel az a bajom, hogy nem fedi be teljesen a kijelzőt, körben van egy pár milliméteres rész, amit nem takar. Eddig egyik telefonomnál sem találkoztam ilyennel, hogy nem fedte volna be a fólia teljesen a telefon elejét. (Sajna hiába a Gorilla Glass 2, 1 óra alatt sikerül már 1 karcot rávarázsolnom, szóval számomra muszáj a védőfólia)

2013. dec. 16. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fehér a telefonod akkor ilyen sztem jó lesz:


[link]


Nekem is ilyen van a Note 2-men,hogy nem átlátszó az egész,és csak nem gyártják az ilyent úgy,hogy pár mm kilóg,mivel az s3 színe és a fólia színe azért más, a fóliáé erősebb fehér,ja és ha magán a fehér színen van valami karc azt legalább eltakarja :)

Csak lehet,hogy kék vagy fekete s3-ad van azt sajna nem kaptam az oldalon,de utánakereshetsz ilyeneknek.

2014. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy azért nincs rá jóformán olyan fólia ami mindent takar, mert az üveg a teló széle felé kerekített és a fólia az ilyenen nem nagyon állna meg, inkább sima felületen ezért inkább kisebbre készített fóliákat csináltak.
2014. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!