Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál készülékváltás?

T-mobilnál készülékváltás?

Figyelt kérdés

Most januárban jár le 2 éves hűségidő

ikon 200 csomagban havi 6000 ret fizettem

kb 1500 pontom van ..

Most ha szeretnék váltani egy ujabb készülékre mennyivel olcsobban kapom meg mint a rendes ára ?


2013. dec. 17. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen karácsonyi ajándékba szeretnéd magadnak?

Szerintem várd ki, nekem októberben járt le ugyanez, így most karira meg tudom magam lepni...

2013. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahány pontod van, annyi ft-tal biztosan olcsóbban kapod az újat.

Azon kívül ha már van arany (egyéb) társkártyád, = hűség-kártyád a korábbi évekből, akkor azok után is számolnak még kedvezményt. Ezeket az eltelt évek után szokták adni.

Nálam volt, hogy egy kb. 20 ezer Ft értékű készülékért csak szűk ezrest fizettem, úgy "kiszámolta" a kiscsaj!

2013. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 éve vagyok előfizus ezzel a kártyával, és aranykártya

kb mennyivel lehetne olcsobb az uj készülék?

2013. dec. 17. 15:24
 4/5 anonim válasza:
ugyanígy kiemelt aranykártyás vagyok 6 éves előfizetéssel és ahány pontod van az annyi forint levonás az összegből! Ahogy az előttem lévő hozzászólásban is áll.
2013. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bemégy akármelyik üzletükbe, bediktálod a telefonszámodat, percek alatt kiszámolják neked, hogy egy másik, általad kiválasztott készülékért pillanatnyilag mennyit kellene fizetned, azaz mennyit tudnak éppen leszámolni a vételárból. Ezt rajtuk kívül úgysem tudja egész pontosan megmondani neked senki. Legalábbis úgy gondolom.
2013. dec. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!