Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M wifi gondok?!

Sony Xperia M wifi gondok?!

Figyelt kérdés

Itthon van wifink és tudok is rá csatlakozni, nem ezzel van a gond. Hanem h csatlakozás után ha pl belemegyek a play áruházba akkor már azt írja ki h nincs kapcsolat. Nem tudom, hogy ez miért van. Ha be szeretnék jelentkezni facebookra akkor sem működik egy ideig betölt aztán kiírja, hogy hiba a bejelentkezésnél.. még egyszer sem tudtam bejelentkezni! Ugyan ez van az internettel is..nem tölt be semmit, PEDIG RÁ VAGYOK CSATLAKOZVA.


Mobilnettel még csak a play-áruházat néztem..azzal jó volt



2013. dec. 17. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg minden kábel bevan e dugva.Ha rácsatlakozol és nem megy akkor lehet hogy a géped nem érzékeli/nem ismeri fel a wifit.Nem ír ki vmi figyelmeztetést?(pl egy hálózati kábel nincs bedugva, vagy nem jött létre kapcsolat)Egyszer nekem is ezt csinálta.Újra konfiguráltam a routert és működött
2013. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!