Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban? Samsung i9200 Galaxy Mega 6.3 16GB + Huawei Ascend Mate?

Figyelt kérdés
Bővebb kifejtést kérnék sajnos eddig csak a Huaweihez volt szerencsém szóval segítsetek épp ésszel és érvekkel.

2013. dec. 17. 20:52
 1/3 Mahhoo3-3 ***** válasza:

Én nem tartom a samsungot jónak meg különlegesnek, sőt konkrétan utálom, de azért egy huaweinél sokkal jobb! Szerintem a samsungot válaszd, de inkabb nézz utana h nem találsz e jobb telefont a samsungnal.

(csak ajanlom, ha neked tetszik, akk. Vedd úgy h nem is irtam es el se olvastad)

2013. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nagy kijelzőst szeretnék még elérhető áron... :-)

A Huawei telefonnál amúgy nagyon meglepett az akkumulátor idő kegyetlen durva simán 2-3 nap!!!Nem sok probléma volt vele amíg nyomkodtam igazából napi szinten nyomkodom a gépet és tetszik...A Processzor az hiába 2 vagy 4 mag mert a 2 magos a tesztekbe simán hozza a 4 magos Huawei pontszámokat.De köszönöm válaszod várom a többi választ is.Hétvégén megyek megvenni (valamelyiket) :-D

2013. dec. 17. 21:36
 3/3 Mahhoo3-3 ***** válasza:
Lumia 1520 at nézted? Az is naon jo es nagy, nekem 920 van es szuper jo akárki akármit mond, jonnek az appek is mostmar rendesen ami androidon meg ios én van, jetpack joyride, subwady surfers, Hill climb Racing, temle run...
2013. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!