Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230 fügetlenítés...

Nokia 5230 fügetlenítés ingyen hogyan? Valami program vagy online? Telenoros a készülék. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 21:21
 1/9 intrepid ***** válasza:
Szia, ez engem is érdekel, nekem is pont ilyen gondom van. Igazából csak azért írok, hogy a megválaszoltjaim közé kerüljön a kérdés, hogy könnyebben megtaláljam. Bocsi.
2013. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szia intrepid!nekem van hozzá programom amivel lehet ugyhogy lehet hogy én tudok neked segíteni,csak sztem amíg régebben próbálkoztam a NCK kódokkal 5*hibásat irtam be és igy nem lehet mostmár az enyémet unlockolni csak a gyári kódal vagy adatkábellel.de ha érdekel elküldöm az oldal/program nevét

üdv.unikum1234

2013. dec. 17. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Ingyen sehogy,legbonyolutabb nokia, sl3-as simlock . Onkoltsegi aron is 3eft felett van a fuggetlenitese . Nincs ra nck szamolas..
2013. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pedig van rá neten program és online kalkulátor is
2013. dec. 17. 21:58
 5/9 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm a válszt :)
2013. dec. 17. 22:00
 6/9 A kérdező kommentje:
valami USB-s megoldás esetleg nincs rá?
2013. dec. 17. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Irom megegyszer : a nokia 5230 sl3-as simlock algoritmust tartalmazo bb5 generacios nokia telefon. Nincs es nem is volt ra semmifele kodszamolo lap, a bb5-ben teljesen atdolgoztak az nck algoritmust es a 3. Generacios simlock zonaval keszult telefonokban mar ahhoz sincs meg a szukseges osszes adat,hogy madzagon,draga hardverkulcsos programok ki tudjak fuggetleniteni ..de ne hallgass ram,nyugodtan nyomkodj csak bele hulyen kodokat.
2013. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rendben.kösözönöm!
2013. dec. 17. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előttem szólónak. ha ő nem teszi meg,én irtam volna vissza,csak én durvábban,mert egyszerüen nem hisznek nekünk, akik akkor kezdték a függetlenitést,mikor megjelent az ötödik telefon kb. szoval elég régóta. és van elég tapasztalat,hogy megirjuk a tutit, erre jön valaki aki "látott valamit a neten" és az nem ugy van ahogy mi mondjuk. Amugy a fejemet rá,hogy már el van lőve az összes lehetőség,mert tuti kipróbálta, de tök mindegy. kárt nem tett vele. mi vagyunk a hülyék :) pedig csak segiteni akarunk,és mi vagyunk leugatva. én is tuti le leszek :)
2013. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!