Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon a...

Zsolttvok kérdése:

Szerintetek melyik telefon a jobb a samsung galaxy note3 vagy az iphone5s tudásra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Note 3 keresztben lenyeli az iphonet.
2013. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De csak azért mert olyan nagy. Pontosan nem tudjuk, hogy mire használnád, mert nem írtad le. Ezért teljesen átlagos felhasználó lehetsz, aki játszogat, netezik, skypol, fecebookozik, stb. Erre mindkettő jó, ha semmi extra nem kell akkor vedd azt amelyik méretben jobban passzol hozzád.

Ha viszont 3 év múlva is a legfrissebb szoftver kell és a legújabb, legbrutálisabb játékokat akarod játszani, akkor az a note-on felejtős, míg az iphone minden bizonnyal csúcskategóriás lesz akkor is, ha a note már átlagosnak számít. Pl 2011-ben kiadták az ipad 2-t, amire máig is minden játékot telepíthetsz, mert hibátlanul elviszi őket, a lehető legújabb szoftver van rajta. A vele egy időben kiadott galaxy s 1. gen ma már sehol sincs, alsókategóriásnak számít. Tehát ha hosszú időre kell, akkor mindenképp iphone. Ha torrentezni, hackelni és kalózkodni akarsz, akkor a note lesz a jobb választás, habár már jailbreak nélkül is van torrent ios-ra (emu4ios.com).

2013. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
huu nagyon köszii de igazábol tudásra mejik a jobb?
2013. dec. 18. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el még egyszer amit írtam és azt válaszd amelyik jobban megfelel az igényeidnek. Vagy mondd el hogy pontosan mire használnád.
2013. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazábol játszásra meg ijesmi semi extra tehat nem egy uzlet ember vagyok meg amejik jobban tartsa az árát.
2013. dec. 18. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyha a kisebb kijelzőn is tudsz játszani, és fontos hogy sokáig bírja és megtartsa az árát akkor iphone. Ha neked elengedhetetlen a nagy kijelző akkor note 3 vagy inkább vegyél egy tabletet. Azt javaslom, hogy ha teheted, próbáld ki mindkettőt.
2013. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mind kettot azert nem de az iphone jo lessz
2013. dec. 19. 06:49
 8/9 anonim ***** válasza:
ma vettem egy note3mat. Érdekből se vettem almát, mert anntira menő. Kicsi és divatembereknek való, 0 testreszabhatósággal, nem műszaki embernek való. Note3 viszont mint egy számítógép, határtalan...
2013. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudasra note 3 meg jatekra is....nincs az amit ne tudna ra rakni..es persze ingyen...
2014. febr. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!