Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy mini...

Van egy Samsung Galaxy mini GT-S5570I telefonom hogy bírom visszaállítani?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy romot akartam rárakni de nemlett jó és mindig újra indul a telefon.

Flashmodba azt írja:odin mode product name:stb.

A gép felismeri de se a kies3 se a obin nem.

Recoverybe is bejön de nemtudok romot rakni sehogy a telóra vagy valami esetleg valami ötlet hogy bírnám működő képessé tenni.Nem várom a válaszokat a szervízre stb.


2013. dec. 18. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor ismmeri fel az Odin ha Download módban van
2013. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Download módba se ismeri fel a kies kiírja hogy csatlakozás de utána kiírja hogy sikertelen csatlakozás a obin meg fel sem ismeri, még a gép is pittyen ha rádugom de amúgy sehol semmi
2013. dec. 18. 19:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis nem tudom pontosan hogy a download mód az most az odin mód mert az jön be helyette
2013. dec. 18. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen dobd ki és vegyél egy normális telefont. Énis szívtam minivel..
2013. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ez nemeri telefon es ismerosome es nagyon fontos neki es hatter infobol tudom hogy hasznalatan vettek es akkor meg nemvoly baja csak egy 2honap utan magatol meghalt de mivel odin modba van gondolom romolt
2013. dec. 19. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!