Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Windows Phone-ja van...

Akinek Windows Phone-ja van meg van elégedve vele? Tapasztalatokat várnék?

Figyelt kérdés
Milyen telefonotok van? A rendszer akadásmentes? Az appok jók? A telefon gyorsan működik? Minden tapasztalatra kíváncsi lennék!

2013. dec. 19. 17:35
 1/4 Emberek ***** válasza:

Én eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, hiszen teljesen stabilan, és gyorsan fut, még egy (droidos szempontból) gyenge hardveren is (1 giga RAM + dualcore 1,5 gHz qualcomm proci). Eddig 2-szer fagyott le az egész menthetetlenül, és azt is 5 nap alatt produkálta, de azóta semmiféle ilyen dolgot nem tapasztaltam.


Az androidos, appok nagyon nagy része megtalálható itt is ingyenes formában, hellyel közzel, hiszen pl.: normális FB messenger nincs, illetve ha van se találkoztam még vele.


Ezen kívül nagyon tetszik a metro felület, hiszen mindent észreveszek, ha pl.: mail jött, viberen írtak, stb.


Ami nem tetszik, hogy nem tud annyit mint a droidos társai, mert viberen nem lehet hangüzenetet hagyni, illetve azokat meghallgatni, nem látom, hogy látta-e a másik fél az üzenetem, de tudom ezek nem olyan nagy dolgok, problémák. És azt is tudom, hogy csak idő kérdése mikor lesz meg ez is.


________

Remélem elég kimerítő választ, és élményeket írtam le

2013. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy lumia 920-asom van.

A rendszer még soha nem akadt meg. Nem fagyott le, semmi ilyen.

Eddig nem találkoztam olyan játékkal amí ne futott volna rajta. De csak eddig. Mert ha adnak ki erősebb wp-s telót, akkor azok az appok amik azokra lettek írva már nem fognak futna 1GB ram-os telefonon. Gondolom én.

Hogy értve működik gyorsan a telefon. Ha arra gondolsz nagyon gyors a reakció. Azonnal indul bármilyen app, nem gondolkozik. Képet videót szépet csinál, bármilyen körülmények között.

1 éve használom, nekem eddig pozitívak a tapasztalataim.

2013. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lumia 520. Tökéletes,hibátlan.
2013. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
520as is van a családban, és mostmár egy 635ös. Androidhoz mérten szerintem sokkal gyorsabb, stabilabb. Appokból meg egyáltalán nincs hiány.Ami kell, az van rá. Egy szóval nagyon megvagyok vele elégedve:)
2014. aug. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!