Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viszonylag olcsó érintős...

Viszonylag olcsó érintős telefont szeretnék,2-t néztem, szerintetek melyiket érdemes megvenni? Ld. Lent.

Figyelt kérdés

Samsung 3650(Corby) vagy az LG KP500?

Kérlek indokoljátok meg hogy melyik miért roszabb/jobb,és ha lehet olyanok válaszát várom akiknek ilyen telefonjuk van.

(ne azt irjátok hogy egyik lányosabb,másik nem,mert nem ez alapján választok)

Más telefont ne ajánljatok,ebböl tudok választani.


2009. nov. 25. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Samsungot ne vegyél azzal volt dolgom nagyon ratyi. Az érintőképernyő nagyon hamar bekrepált fél év alatt 3X volt szervizbe, és akkor a java cuccokról ne is beszéljünk.


LG KP500 azért nekem jobban bejön, pár vannak apró hibái, de aránylag elég olcsó és panaszom se volt rá, mondjuk a wifi-t hiányolom belőle, de ennyi pénzért megéri, úgyhogy inkább az LG-t vedd meg.

2009. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Megirnád hogy mire gondolsz ami az LG-nél nem jött be neked?

2009. nov. 26. 12:13
 3/19 anonim ***** válasza:
lg kp500:D én is olyat veszek pár nap múlva :D
2009. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hello!

Ha nagyon olcsó telefont szeretnél akkor nézd meg a

t-mobile-nál 24990 Ft-os Lg kp502-t. Nekem is ilyen telóm van és nagyon megvagyok vele elégedve.

2009. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Lg kp500 megbízható, szép a kijelzője, gyors, nagyon kellemes a tapintása/fogása, gyors a kijelzője, nem túl nagy.


Kérdezd meg a helyi vodafone dealert, hogy kipróbálhatod e a telefonokat!

2009. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Én tegnap kaptam meg az Lg Kp500-omat és nagyon tetszik csak kellene bele az a wifi :) meg mondjuk egy jobb kamera mert ez a 3 MP nem valami sok de lényegtelen a Corbynak asszem csak 2MP :) na egy szó mint száz Lg Kp500-at vegyél :)
2009. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
öö én úgy tudom 5 megapixel
2009. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

[link]


sztem ezt nézd meg és döntsél :) és is pont ezek között vaciláltam h KP500 vagy Corby :D de KP500-at választottam ;) nagyon jó kis telefon :) de a te döntésed lessz :)

2009. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Lg kp500 -assal itt csak a gondok vannak. Sok ismerősöm egyik szervizből fut a másikba vele.. és nem csak egytől hallodtam,hogy a memóriakártya nem tettszik neki,meg hamar lemerül stb. szóval én nem ajánlom.
2009. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

A vodánál előfizus vagyok,igy maradnék ennél a szolgáltatónál.

kamera nem lényeg nekem,fényképezőgépem profi szintü van.

Wifi laptopon van,igy az se fog hiányozni.

(megjegyzem minden szériánál ki lehet fogni egy-egy rossz darabot,jártm már én s ugy hogy korábbi telefonnál vittem mindig szervizbe,mig másnak ugyanaz a tipus hibátlanul működött)

ugye rádio van benne?

2009. dec. 3. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!