Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rendezi át a mobilom a...

Miért rendezi át a mobilom a zeneszámait?

Figyelt kérdés
Vodafone smart minimre ha feletszek egy számot,mondjuk most egy karácsonyi albumot,kivesz az albumból 1-1 számot,amiket felismer valahonnan,és külön mappába teszi át,amit ő hoz létre.De én ezt nem akarom,mert azt akarom,hogy együtt lehessen lejátszani az egészet,és a karácsonyi számok együtt legyenek,ne kerüljön egy se valamiért egy saját mappába.Hogyan állítsam mege zt,hogyan maradjanak a helyükön a számok?Vagy valami zenei programot ajánlani tudnátok esetleg?Sürgős lenne :/

#zene-átrendezés
2013. dec. 19. 23:04
 1/5 anonim válasza:
A zenék egy mappában vannak ? Úgyértem pl : SD kártya\Zene\Karácsonyi zene ? vagy külön vannak ? Amúgy ha egybe vannak ajánlom a beszámozást. Pl Michael Buble - Let it's snow akk ez legyen 01 Michael Buble ... :D én így szoktam :D
2013. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az nem elég, hogy csinálsz egy mappát, és oda rakod a számokat! Az mp3-as zenéknek "gyárilag" van több adata, amit a lejátszó automatikusan felismer és aszerint rendezi el. Ilyen pld az album cime, az előadó, a sorszám, a cim. Ezeket simán a cim átnevezésével és albumba rakással nem tudod megváltoztatni, ehhez külön progi kell, pld a: "Mp3tag" amivel minden számot megfelő megnevezéssel el tudsz látni.
2013. dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi,utóbbinak igaza van,mindenkit lájkolok :)
2013. dec. 20. 07:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is be vannak számozva,de így is ezt csinálja :/ Majd megpróbálom őket rendesebben átnevezni mindjárt :D
2013. dec. 20. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont ha nem akarod a progival átirni, akkor a legegyszerűbb ha nem mappákat csinálsz, hanem lejátszólistákat, pld egyet karácsonyi cimszó alatt. Ide bármilyen nevű számot berakhatsz. (de azért ajánlom a rendezést is az mp3tag-al)
2013. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!