Csatlakozási hiba?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Y-om van, de nem tudom rákötni a gépre. Bedugom a csatlakoztatót, érzékeli az áramforrást, de se a gép, se a telefon nem reagál. No comment.

2013. dec. 20. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos nekem Nokiám van, N97 minit rádugom, eltart 1 percig mire felfogja a gépem és megjeleníti.

Nokia Lumia 800 esetén semmit nem csinált mikor rádugtam, ugyanis elvárta, hogy telepítsem fel a Zune nevű programot és csak utána tudok hozzáférni a telefonon lévő adatokhoz..

2013. dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a samsung-nak is kell vmi program amivel tudod kezelni, mint Nokiák esetén: PC Suit vagy a Zune
2013. dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egy naprakész windowsod van akkor nem kell semmilyen segédprogram.
2013. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abba is van valami...

én nem szoktam frissíteni, mert mindig csak rosszabb lesz... bár most is az...

2013. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van Samsung Kies illesztőprogramom, de az a program nagyon kaki, mert az még akkor se érzékelte a telefonomat, amikor a telefonom és a gép érzékelte egymást. Ja, és normális windows 8-om van.
2013. dec. 22. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!