Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a memória...

Miért nem ismeri fel a memóriakártyát, sem az új telefonom, sem a tabletem?

Figyelt kérdés
Üdv! A helyzet a következő: a régi telefonomhoz (Samsung i900 Omnia) járt ajándékba egy 2gb-os MicroSD memóriakártyán navigáció, NAV N GO IGO 8. Rá is van írva a memóriakártyára hogy Nav N Go. Most hogy nemrég vettem egy új mobilt (LG Optimus 4X HD) bele szerettem volna tenni, de nem akarja felismerni. Ha bekapcsolt állapotban rakom bele, nem csinál semmit, egyedül csak akkor írja ki hogy ki lett véve, ha kiveszem. Ha kikapcsolva rakom bele és bekapcsolom akkor folyamatosan egy hibát ír ki az android rendszer, hogy valamilyen folyamat leállt. Kipróbáltuk egy Tableten is és ott is ez a helyzet, kivéve, hogy ha annál kikapcsolva rakuk bele, akkor be se kapcsol a tablet, csak tölt. Viszont az a vicc, hogy a régi telefonomba ha belerakom, akkor semmi féle problémát nem ír, és tökéletesen működik. Akár teli is rakhatom nem okoz problémát. Most akkor az lehet hogy a kártya le van védve és csak a régi mobilommal használható? Már formáztam mindenféle partícióra (fat, fat32, ntfs) de semmi változás.

2013. dec. 20. 15:46
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy a kártya a Samsungodhoz van formázva.Vagy esetleg sérült így az újabb tab ill. telefon ezt már érzékeli a régi viszont nem.Velem történt már hasonló,elvittem szervízbe a kártyát, megcsinálták és azóta jó.
2014. jan. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!