Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 vagy IPhone 5S?

Samsung Galaxy S4 vagy IPhone 5S?

Figyelt kérdés
Egy olyan telefont szeretnék,ami lehetőleg nem fagy,illetve jól "bírja" az internetet és minél több alkalmazással kompatibilis legyen.Illetve,hogy egyszerre több dolgot tudjak rajta csinálni.Kérlek írjatok tapasztalatokat.
2013. dec. 20. 16:45
 1/4 Nikii17 válasza:
Az iphone szerintem szebb, de ha a te szempontjaidat vesszük figyelembe, akkor mindenképpen a samsung galaxy S4-et ajánlom. Csak néha-néha fagy le, a net nagyon gyors.
2013. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Az iPhone le nem fagy, maximum havonta egyszer megtorpan 5másodpercre, majd megy tovább, a Samsungnál ez nem mondható el. Pont ma próbáltam egyet a T-nél és a kezdőképernyők váltása gondot okozott. Appok szempontjából a iPhonet biztonságosabbnak mondanám, nem futhatsz bele rosszindulatú szoftverekbe, mert nincsenek. A legtöbb új játék/alkalmazás hamarabb elérhető iOS-re mint Androidra.
2013. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5S
2013. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az ipone nagyon jo de inkább a samsung s4-et ajánlom mondjuk az iphone csak abban jo hogy nagyobb renszerbaj nem lehet de ha egyszet leejted mar betorik barataim leejtettek az iphonjukat esbe is tort a kepe.a samsungomat 100-szor leejtettem decsemmi
2013. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!