Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen minőségű az LG G2?

Milyen minőségű az LG G2?

Figyelt kérdés

Gondolok itt hardverre, az illesztésekre...

Az igaz h nem lehet levenni a hátlapját?

Mennyire ropog az illesztéseknél?


2013. dec. 20. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Hardverre a legjobb minőségű, a Snapdragon 800-

Soc jelenleg a csúcs, a 2 gb RAM is a csúcsot képezi (bár a Note3-nak 3 gb RAM-ja van, de annyi fölösleges), ha jól emlékszem, Krait 400-as magjai vannak, ami szintén a csúcs, és az Adreno 330-as GPU-nál sem létezik jobb.

A hátlapja szerintem gagyi, mert a csúszós, 30000-es telefonokra jellemző műanyagból van, de sajnos ez manapság nem probléma, mert a Samsung is ilyen műanyagból csinálja az S4-et, meg az összes többi készülékét is, szóval ez nekem egyedi problémám, hogy ha már csúcsmodell, akkor rakják már össze értelmes anyagból!

Egyébként nem levehető, és nem lötyög, legalábbis az, amelyiket próbáltam.


Szerintem ideális választás, a kijelzője engem nagyon lenyűgözött, sokkal szebbnek találtam, mint pl a Galaxy S4-ét, pedig az se rossz. Még figyelmedbe tudom ajánlani a Nexus 5-öt, ami kb pont ugyan ez, csak Nexus a neve, gyengébb az akksija, meg a kamerája, viszont egyből megkapja a frissítéseket, és ha külföldön veszed, jóval olcsóbb. De persze a G2 is nagyon jó, nekem most a Nexus 5, Lg G2 és az Xperia Z1 a favorit trió.:)

Remélem segítettem!

2013. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!