Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 620-am van,...

Nokia Lumia 620-am van, tegnap estette feltöltöttem az aksit, reggelre félig lemerült, reggel is feltöltöttem, délután 2-re lemerült. Mit csináljak vele? 4 hónapos teló.

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam, ellenőrizd a mobil adatátvitelnél, hogy 2 vagy 3G-re van-e állítva, ha 3G, akkor csekkold, hogy van-e 3G hálózati lefedettséged (nálunk gyakran nincs, a teló meg csak kereste a 3G-t, nem találta, ezért lemerült)

Kapcsolj ki mindent, email-szinkronizálást, Facebookot, telefon-frissítést, mindent állíts manuális frissítésre, kapcsold ki a helyalalpú szolgáltatásokat, nézd meg a háttérben futó alkalmazásokat (nekem csak a Viber fut), internetmegosztást, wifit ha nem kell éppen, bluetooth-t, és utána nézd meg, mennyivel tovább bírja az aksi. A frissítésekről csak annyit, hogy egy telóra sem jön ki félóránként frissítés, tehát tök elég naponta egyszer ránézned, van-e vmi. Emailt sem kapsz percenként, elég ritkábban szinkronizálni...Remélem, tudtam segíteni, az enyém, így használva átlag 2 napot bír töltés nélkül.

2013. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!