Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik készüléket érdemes...

Melyik készüléket érdemes választanom az alábbi három típus közül?

Figyelt kérdés

Sony Xperia M

Samsung Galaxy Core Plus

Samasung Galaxy S Advance


Fontos a minél jobb fényképező és a jó zenelejátszás. Meg persze hogy gyorsan működjön és jó legyen a böngésző.

Olvastam teszteket, de elég ellentmondásosak voltak.


2013. dec. 21. 13:41
 1/4 anonim válasza:

Hali!


A napokban vett magának egy Sony Xperia M-et, véleménye szerint nagyon jó a telefon.

2013. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a sony telefont nem ajánlom! Testvéremnek van sony telefonja (xperia p) de állandóan a szervízbe járkál vele.

Szofverileg is elronjtják és csak tft kijelzőt használ ami megint nagy csalódás. Z1-ben TFT triluminos kijelző van de az is borzasztó. Képekben szép képeket készít de de sztem azzal nem sokat érsz ha több a negatívum a telefonban.

Én pedig samut használok állandóan és teljesen elégedett vagyok vele szép képeket készít, szoftveresen is jó, strapabírók, és zene hallgatásra is kiváló. (galaxy ace,S advance, és most pedig SGS4-em van). Szerintem mindenképpen samsung felé kacsintgassál de ez a 2 samu kifutó készülék. Januárban jön a samsungtól a core 2 ami hardveresen és szofveresen is jól felszerelt lesz nem beszélve arról hogy jó árban akarja piacra dobni a samu.

De tesztek: http://www.youtube.com/watch?v=KkxAWCGN9fA

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=dSCWhTS84q0

Egyébként még kijelzőben az S advance visz mindent az amoleddel.

2013. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dobj még rá egy kis pénzt és sony xperia L-t vegyél.


Samsungot csak S3-tól felfele éri meg venni, alatta nem valami jók.

2013. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok rádobni sajnos. Tudom, hogy ezek nem a legkobbak, de mindenki addig nyújtózkodjon ameddig a takarója ér. :)
2013. dec. 21. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!