Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megoldani, hogy...

Hogyan tudom megoldani, hogy a Viber csak akkor kapcsoljon be, amikor én akarom?

Figyelt kérdés
Most sajna, akkor is beindul, amikor csak a sima telefonvonalat akarom használni (és persze, wi-fi van a közelben) és fogalmam sincs, hogyan oldjam meg, csak akkor tegye, amikor én kifejezetten ezt akarom. Nem akarom, hogy mindig lehessen tudni, hogy online vagyok. Persze, azt alapból le tudom tiltani - de visszaállítani csak naponta 1x lehet. Macera. Nézegettem a beállításokat, de eddig nem jutottam semmire.

2013. dec. 21. 16:50
 1/3 anonim válasza:
be kell állítani arra, hogy ne írja ki, hogy elérhető vagy és akkor mások nem tudják, hogy fent vagy-e vagy sem.
2013. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt tudom. De írtam fenn; ha azt az opciót állítom be, csak másnap tudom visszaállítani. És én nem akarom hogy soha ne tudják, hogy online vagyok. Lényeg: nem akarom, hogy a Viber akkor induljon, amikor neki tetszik. Ezt hogyan lehet megoldani? Mert ha sehogy, akkor nem érdekel az sem, hogy ingyenes, én törlöm a fenébe.
2013. dec. 21. 17:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Plusz infó: minden ismerősöm tudja, én csak akkor vagyok viber-en, ha otthon vagyok (otthon van wi-fi). És akkor elkezdenek itthon is hívogatni, vezetékesen, bárhogy, a nap bármely szakában... mondván: láttam, otthon vagy, kereslek. És nincs egy perc nyugtom sem. Este viszont már szívesen bekapcsolnám, mert akkor többé-kevésbé ráérek. És akkor már a kijelzés sem volna gond. De ez a szemét akkor is indul, amikor nem kérem.
2013. dec. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!