Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor mobilinternetezés...

Telenor mobilinternetezés wtf? ( hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Üdv, ma lekérdeztem a számlainfo-t a 171-es telefonszámon a mobilomra. Na ugy a történet az, hogy ma kellett volna kapjak egy sms-t 1gb adatforgalomról, mert online rendeltem a telómra. viszont csak annyit kaptam, hogy a "tarifacsomagodba foglalt adatforgalmadat kizárolag az online APN kiválasztásával tudod igénybe venni" stb. Na gondoltam jólvan ez ilyen tájékoztató jellegű dolog szal aktiválódhatott az 1gb adatforgalmam. Felmentem netre, megnéztem 2 videót youtubeon és a hireket, csak hogy kiprobáljam a netet. Ez igy 60mb adatforgalom lett. Lekérdeztem ugy a számlainfót, és láttam, hogy "utolsó szla áfával: 227429ft" . -.-" Szóval ezt ha jól értem azt jelenti, hogy a 60mb netezéssel 227ezres számlát csináltam magamnak. Nem lehet valahogy ezt a telenorral megbeszélni, hiszen rendeltem tőlük 2500ftért 1gb-ot,de akkor ezt be*optam eléggé egy tévedésből....
2013. dec. 21. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem internetezés miatt annyi,ha csak tényleg annyi volt csak elhasználva. Mind1 amúgy mert el nem engedik. Max kérhetsz részlet fizetést.
2013. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tegnap délután bontottam ki a kártyát, szóval tegnaptól lettem számlás. mégis mitől lett az 227ezer forint????
2013. dec. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!