Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜRGŐS! Samsung galaxy ace...

SÜRGŐS! Samsung galaxy ace (s5830) ről van szó, root közbeni hiba. Akármit elfogadok!?

Figyelt kérdés
a lényeg: gyári rendszert keresek rá! akármit amit feltelepítek.akár gépről telora vagy telefonon, és elindul, mert úgy ahogy van, semmi rendszer. ha jólláttam.. link, leírás bármi jöhet segítsetek! köszönöm!
2013. dec. 21. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
ROM és Firmware kell ha jóltudom:) de firware-t nemtaláltam letölthetőt:/ valami megoldás?
2013. dec. 21. 19:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Filmware és ROM ugyanaz.

Odinnal telepíts egy egyfájlos gyári ROM-ot.

Kell hozzá:

Cooper_1.0.ops

Odin Multi Downloader v4.48.exe (Én ezt használom ha kell)

És ajánlom ezt a Spanyol gyári ROM-ot hozzá:

S5830XWKTM_S5830OXXKT3_S5830XWKT7_home.tar.MD5

Sajna ezt nem egyszerű rootolni, lehet, de nem emlékszem mivel. Ha fontos a root tedd fel a t-mobile (2.3.6) gyári szoftwerét, azt így keresd:

S5830XWKT7_S5830TMHKP1_TMH.zip

Még az Indiai ami kedvelt szokott lenni.

Én feltettem rá ezután a ÍCM7 stable verzióját, nagyon jól megy.

2013. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha netán a telő S5830i, akkor felejtsd el amit írtam, az teljesen más.
2013. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tegnap egész délután ezzel küzdöttem, beleuntam és elmentem bulizni levezetésképp:D ma elsőre sikerül újrarakni a telót:) és rájöttem hogy a root sikerült, de a cyanogenmoddal volt baj..mert hiányzott egy fájl, és ezért nem bootolt be a teló. egyébként sima S5830:) és köszönöm a gyors választ!
2013. dec. 22. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!