Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Digitális rajztábla összekapcs...

Digitális rajztábla összekapcsolása telefonnal? :D

Figyelt kérdés
Van egy LG 4x HD telefonom, amit a digitális rajztáblámmal szeretném összekapcsolni, mert van ez a Draw Something nevű játék, hogy lehet rajzolni az ismerősöknek :D (vagy a nem ismerősöknek. xdd) és érdekelne, hogy van-e rá mód?:D

2013. dec. 21. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dugd össze vele.
2013. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
úristen micsoda humor herold!
2013. dec. 22. 13:03
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem igazán lehetséges. A tábla tulajdonképpen egy egér, azt nem tudják használni a telefonok, plusz ugye telepíteni kéne az illesztőprogramot, ami valószínűleg csak windowsra és ios-re létezik.

Inkább vegyél egy érintőceruzát a telefonodhoz.

2013. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"A tábla tulajdonképpen egy egér, azt nem tudják használni a telefonok, plusz ugye telepíteni kéne az illesztőprogramot,"


A családban 3 telefon kezel USB egeret az enyémmel együtt.

Nem kell telepíteni.

Nem értem, a kérdező kiteszi a kérdést, mondom hogy csinálja, aztán hülyének néz.

Aztán jön egy olyan aki még nem hallott ilyenről és csodálkozik.

2013. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor hogy egyértelmű legyen: egy egér és egy digitális rajztábla között azért van némi különbség annak ellenére, hogy egyfajta egér, és attól, hogy egy szimpla egeret kezel a telefon, egy táblát nem fog rendesen, mivel kell hozzá az illesztőprogram (anélkül a legtöbb tábla igen korlátozottan működik csak), illetve sok ilyen eszköz arra is érzékeny, ha USB-elosztóba dugják, vagy átalakítják - mivel rendes méretű USB csatlakozójuk van általában - ilyenkor erős laggolásba kezd, de olyat is láttam, hogy abszolút nem reagált. Persze a kérdező azt nem írta milyen táblája van, úgyhogy nem tudhatjuk, de ez az általános megfigyelésem. Persze próbálkozni lehet, egy szóval sem mondtam, hogy hülye ötlet a "dugd össze", csak felhívtam rá a figyelmet, hogy valószínűleg ez azért így nem lesz működőképes megoldás. Remélem így világos mit akartam.
2013. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"felhívtam rá a figyelmet, hogy valószínűleg ez azért így nem lesz működőképes megoldás"


Szerintem feltűnik majd neki ha ilyesmivel áll szemben.

2013. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát azért reagáltam úgy a "dugd össze vele"-re, mert, hogy kötném össze ha mindkettő USB je a gépbe illik, nem egymásba?
2013. dec. 25. 16:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Ilyennel: [link]
2013. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jó csak kérdés h egyáltalán működik-e :D
2013. dec. 25. 16:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérsz valakitől egyet kölcsön és kipróbálod.

Ha még sok kifogás van, írja már meg mindenki egyszerre, ne így kelljen már egyesével vacakolni.

2013. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!