Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyar lg g2 telefonomat...

Kubu Bubu kérdése:

Magyar lg g2 telefonomat Angliaban hasznalom, telefonalni tudok, de a mobilinternetet nem tudom hasznalni. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Otthonrol megkaptam a telefont, elvittem egy mobil szervizbe,ott fuggetlenitettek,beleraktam egy Three sim kartyat, feltoltottem elegendo penzzel, vasaroltam egy add-on-t, ami korlatlan mobilnet forgalmat biztosit. Kaptam visszajelzest is, hogy mindent sikeresen megcsinaltam, az internet megsem mujodik. Amikor bekapcsolom az adatforgalmat, nem jelzi ki es nem is ad halozatot. Nem lehet, hogy mas kodolasu az itteni net, mint az otthoni?

#LG #Three #G2 #angol mobilnet
2013. dec. 21. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Be kell allitani az APN-t [link]
2013. dec. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja, valszeg rosszak az access point. Be kell állítani rendesen minden szolgáltatóra.
2013. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi koszi koszi. :)))) kicsit szivtam vele, mert az mnc-t 15nek irja a lap es valoban 20, de miutan rajottem minden mukodott. Szoval millio koszi. :)))
2013. dec. 23. 20:34
 4/5 anonim válasza:
Segítsetek nekem is légyszi nemértem :S
2014. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én magyarországon használom
2014. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!