Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programot töltsek le...

Milyen programot töltsek le Nokia Lumia 520-ra, hogy meg tudjam nyitni a számítógépről rámásolt word, power point, excel vagy adobe reader dokumentumokat?

Figyelt kérdés

Jelenleg meg sem találom a rámásolt fájlokat.

És milyen videólejátszóval tudom megnyitni a feliratokat, hogy lássam a filmeken?



2013. dec. 22. 02:51
 1/6 anonim ***** válasza:
adobe acrobat google beir ki' ad sok talalat'
2013. dec. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adobe van a marketen ingyen. A word exel pedig alapból van a telefonon office néven. Lévén ms cucc, ingyenes is, jó is. A különálló feliratot asszem nem kezeli.
2013. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Moliplayer viszi a feliratokat.
2013. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs a telefonon Market, mivel nem androidos, hanem Windows Phone, csak (Nokia) áruház van, ahol nem találtam olyan programot, amivel meg tudom nézni a telefonon lévő összes fájl, mint pl. androidon az AirDroid.

És a telefonon lévő alap Office-al csak mintadokumentumokat tudok megnyitni.

2013. dec. 22. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó nem market, hanem piactér. Ez mindegy a lényege ugyanaz, gondolod mire gondolok. Ott fenn van az adobe reader pdf re. Az alap office pedig nem csak példa docra való. Lehet olvasni szerkeszteni is vele.
2013. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bemész az office-ra, és ki lehet választani, hogy felhőből vagy telefonról akarsz megnyitni dokumentumot, és értelemszerűen a telefont kiválasztva megtalálod a dokumentumaidat.
2013. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!