Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régebbi app verziók iPhone-ra?

Régebbi app verziók iPhone-ra?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy iPhone 4 telefonom, amin most 5.1.1-es ios van. Le szerettem volna tölteni az Instagramot, de nem engedi, mert ahhoz minimum 6-os ios kell. Most azt nem tudom megoldani, hiszen csak 7-esre tudom frissíteni, vagyis nem tudom, mert nincs elég helyem a telefonon. Viszont olvastam olyat, hogy az Apple már engedi az alkalmazások korábbi verziójának a letöltését, viszont ezt nekem nem ajánlja fel, amikor le akarom tölteni, csak elutasít. Mit tudok tenni? Légyszi segítsetek! Szeretnék instagramot az iPhonemra :(

2013. dec. 22. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes..Nekem is i4-em van,IOS 5.1-el és megy rajta az instagram,igaz én kb 1 hónapja töltöttem rá,lehet hogy azóta frissült.
2013. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Semmit nem tudsz tenni. Ez az Apple gusztustalan üzletpolitikája. Én azért cseréltem le az iphoneom andoridra, mert iOs 4.2 volt rajta és gyakorlatilag az appok 99%-át nemtudom letölteni, még a legalapabbakat sem. Gyakorlatilag használhatatlan lett. Szóval muszály lesz frissítened a 7-esre.
2013. dec. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

dexter, ha hülye vagy hozzá, akkor minek írsz baromságokat?? szánalmas


Kérdező, ez eléggé egyedi eset mert ahogy írtad az Apple elérhetővé tette az appok régebbi verzióját. Menj egy apple fórumra ott biztos lesznek szakértők is, akik tudnak segíteni és nem csak olyan szagértők, mint dexter.

2013. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Még azt csinálhatod hogy jailbreakolod és a hipstore-rol letöltöd az instagram régebbi verzióját ami támogatja az IOS 5-öt.
2013. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!