Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520-as telefont...

Nokia lumia 520-as telefont nem tudok telepíteni a laptopra, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ahogy az USB kábelt feltettem a telefonom és a laptop is pittyent, tehát észlelték egymást és el is kezdte telepíteni, de a végén azt írta ki, hogy sikertelen volt.


Egyébként HP laptopom van. Mi lehet a gond? Mit csináljak?

Ja, és a telefon rögtön elkezdett tölteni a gépről, tehát csak a telepítéssel volt valami gond.


2013. dec. 22. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
És az intézőben sem jelent meg mint hálózati meghajtó (Windows Phone néven)?
2013. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott sem jelenik meg, csak a DVD meghajtót mutatja. :(
2013. dec. 22. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha XP-d van, akkor töltsd le a Windows Media Player legújabb változatát (SP3), ha Win7/8-ad van, akkor nem tudom hol a gond, ott gond nélkül mennie kellene. Esetleg még van a Nokia Suite, az is kezeli a Windows Phone-t.
2013. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még valami - ha számkódos telefonfeloldás be van kapcsolva, akkor mielőtt a PC-re csatlakoztatnád, oldd fel, és utána fog csak csatlakozni. Ez azért van, mert így megvédi a telefonon lévő adatokat, ha esetleg illetéktelen kezekbe kerülne.
2013. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Windows 7-em van, és csak sima billentyűzár van rajta, nincs számkód.
2013. dec. 22. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmm, ez érdekes, Win7 alatt még nem találkoztam gonddal. Esetleg érdemes volna a Nokia HU[B] facebook oldalán is rákérdezned, a közösség és az admin rendszeresen válaszol a kérdésekre: [link] sok sikert!
2013. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írtam is nekik, remélem tudnak segíteni!
2013. dec. 22. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!